Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

День ПАРКування

18.09.2015 11:00 - 17:00

День паркування, Львів, 2015, Чайковського, парклет

Цього року, у рамках Європейського тижня мобільності, День ПАРКування вперше відбудеться у Львові за адресою вул.Чайковського, 17, де паркомісця тимчасово перетворяться на місце соціальної та культурної взаємодії, шляхом будівництва тимчасового парклету. Таким чином привернувши увагу до нераціонального використання простору на цій вулиці, адже наявні на вулиці паркомісця позбавляють її комфорту для мешканців та туристів, у той час як досвід європейських міст показує, що комфортним є центр міста, доступний для пішоходів та з мінімальним автомобільним рухом.

День ПАРКування – акція, започаткована в 2005 році у Сан-Франциско, яка перетворилася на міжнародний рух найпрогресивніших міст світу. Щороку у вересні громадяни, художники та активісти об’єднуються для тимчасового перетворення паркомісць у “ПАРКувальні” простори: тимчасові громадські місця.

Місія Дня ПАРКування – привернути увагу до необхідності збільшення відкритого міського простору, створення дискусії, як суспільний простір утворюється і виокремлюється, поліпшення якості проживання людини в місті, дослідження діапазону заходів, які можна провести і випробування цінностей, які створють громадський простір.

Деталі

Дата:
18.09.2015
Час:
11:00 - 17:00
Подія Category:
Подія Tags:
, , , , ,