Loading Події

« All Події

 • This event has passed.

Всесвітній зимовий День “Велосипедом на роботу” 2016

12.02.2016 08:00 - 09:00

12 лютого велосипедисти усього світу беруть свої велосипеди і незважаючи на погоду їдуть на роботу, навчання, чи по справах.

Ми продовжуємо традицію проведення щосезонних Днів велосипедом на роботу і взимку робимо це в унісон з усім світом! Закликаємо усіх велосипедистів Львова виїхати цього дня на роботу на велосипеді!

Традиційно організовуємо велосніданок з 8:00 до 9:00 на пл. Ринок біля фонтану Діани. Буде чай, кава, смаколики, закликаємо також брати свої термоси та смаколики. Покажемо, що зима не перешкода для їзди на велосипеді!

Із нами буде неймовірна Lastivka – солодка домашня пекарня, а тепер ще й bike friendly! Її солодощі знають у всьому Львові та за його межами, а їх смак зачаровує…

11134166_1642845949270527_642018890551855239_n

Для участі у всесвітній акції потрібно зареєструватись на сайті Весесвітнього зимового дня “Велосипедом на роботу”. На карті в режимі реального часу відображається кількість людей, що збираються поїхати цього дня велосипедом на роботу. Вкінці буде визначено найвелосипедніше місто світу. Минулого року 94 львів’ян задекларувало, що вони поїдуть велосипедом на роботу, цьогоріч нас має бути більше! То ж покажемо цілому світу, що Львів справді велосипедне місто :)

Untitled

Розповідайте про цю акцію своїм друзям, співробітникам, родичам. Поширюйте цю подію. Робіть власні фото на велосипеді, хештег акції #wbtwd2016.  Після акції ми виставимо фото учасників у нас на фейсбуці. Ми підготували чорно-білу афішу, яку можна роздрукувати і повішати в себе в офісі.

oulu-findland-winter-cyclists-copenhagenize-comЩе не відомо, якою буде погода 12 лютого, але виїжджаючи зимою на велосипеді ми повинні пам’ятати основні принципи їзди взимку:

 1. Якщо на велосипеді лиса шина – її слід змінити на шину з протектором більшим за 2 мм. Колеса можна злегка приспустити. Якщо є кошти, рекомендуємо придбати шиповану гуму;
 2. Сідло можна опустити нижче – щоб у випадку заносу можна було б зупинити падіння;
 3. Під час їзди не робити різких маневрів;
 4. Якщо велосипед обладнаний передачами рекомендуємо їздити на нижчих передачах, щоб уникнути пробуксовування заднього колеса і відповідно заносу;
 5. Слід також пам’ятати просте і дуже важливе правило:
  Не гальмувати: на поворотах, кризі, мокрих, нерівних поверхнях! Швидкість слід зменшувати до перешкоди, а не на ній. Бажано не гальмувати передніми гальмами, старатись більше викорстовувати задні. Гальмувати плавно.

Оскільки сайт Весесвітнього зимового дня “Велосипедом на роботу” на англійській мові, тому ми даємо короткі підказки як зареєструватись:

 1. Натиснути на кнопку “Commit to ride
 2. Ввести місце знаходження: Львів  (можна українською); натиснути “next”
 3. Потім знову “next”
 4. Далі потрібно відповісти на ряд запитань: Наскільки Ви задоволені Вашим маршрутом на роботу? (How satisfied are you with YOUR route to work by bike?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 5. Наскільки Ви задоволені шириною велодоріжок\смуг у вашій громаді? (How satisfied are you with the WIDTH of paths/cycle tracks in your community?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 6. Наскільки Ви задоволені, тим як прибирають взимку  велодоріжки\смуги у вашій громаді? (How satisfied are you with winter maintenance of paths/cycle tracks in your community?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 7. Наскільки Ви задоволені кількістю велодоріжок\смуг у вашій громаді? (How satisfied are you with the AMOUNT of paths/cycle tracks in your community?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 8. Наскільки Ви задоволені місцем для паркування велосипеда у себе на роботі взимку? (How satisfied are you with bike parking at work in winter?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 9. Наскільки Ви задоволені місцем для паркування велосипеда у себе вдома взимку? (How satisfied are you with bike parking at your home in winter?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 10. Наскільки Ви задоволені місцями для паркування велосипеда поруч з магазинами у своїй громаді взимку? (How satisfied are you with bike parking at stores in your community in winter?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 11. Наскільки Ви задоволені місцями для паркування велосипеда поруч з магазинами у своїй громаді взимку? (How satisfied are you with bike parking at stores in your community in winter?) Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 12. Наскільки Ви задоволені місцями для паркування велосипеда поруч з вокзалами та зупинками громадського транспорту взимку? (How satisfied are you with bike parking at transit stations/stops in winter? Потрібно вибрати один з варіантів: незадоволений (Unsatisfied), частково незадоволений (Somewhat unsatisfied), частково задоволений (Somewhat satisfied), задоволений (Satisfied); “next”
 13. Наскільки безпечно Ви себе почуваєте під час їзди в своїй громаді взимку? (How safe do you feel it is to cycle in the winter in your community?) Потрібно вибрати один з варіантів: небезпечно (Unsafe), частково небезпечно (Somewhat unsafe), частково безпечно (Somewhat safe), безпечно (Safe); “next”
 14. Скільки Вам років? (How old are you?) Потрібно вибрати один з варіантів; “next”
 15. Скільки років Ви їздите цілий рік? (How many years have you been riding year round?) Написати число; “next”
 16. Стать (Gender). Потрібно вибрати один з варіантів: чоловіча (Male), жіноча (Female); “next”
 17. Ви перший рік їздите взимку? (Is this your first year riding in the winter?) Потрібно вибрати один з варіантів: так (Yes), ні (No) Якщо ви відповіли “ні”, вас ще попросять написати число скільки ви їздите; “next”
 18. Коли Ви були молоді, Ви їздили на навчання велосипедом взимку? (When you were young, did you ride a bike to school in the winter?) Потрібно вибрати один з варіантів: так (Yes), ні (No) не пам’ятаю (I can’t remember); “next”
 19. Опційно можна залишити e-mail; “next”
 20. ввести каптчу; “next”
 21. І на кінець можите написати пару речень, які можуть надихнути інших поїхати взимку; “Submit”
 22. Ви берете участь в акції!

Деталі

Дата:
12.02.2016
Час:
08:00 - 09:00
Подія Category:
Подія Tags:
, , , ,
Сайт:
http://winterbiketoworkday.org

Місце проведення

Площа Ринок
Львів, 79000 Украина + Google Map