Loading Події

« All Події

 • This event has passed.

Всесвітній зимовий День “Велосипедом на роботу”

13.02.2015

13 лютого велосипедисти усього світу витягують свої велосипеди і не дивлячись на погоду їдуть на роботу, чи на навчання, чи по справах.

Ми долучаємось до цієї акції і закликаємо усіх велосипедистів Львова виїхати цього дня на роботу на велосипеді! Уяви вулиці Львова повні велосипедистів узимку! Ти можеш це зробити приєднавшись до акції та виїхавши 13 лютого на своєму велосипеді. Невже ти віриш у велосезон?

Для участі потрібно зареєструватись на сайті Весесвітнього зимового дня “Велосипедом на роботу”. На карті в режимі реального часу відображається кількість людей, що збираються поїхати цього дня велосипедом на роботу. Вкінці буде визначено найвелосипедніше місто світу. То ж покажемо цілому світу, що Львів справді велосипедне місто :)

Розповідайте про цю акцію своїм друзям, співробітникам, родичам. Поширюйте цю подію. Робіть власні фото на велосипеді, хештег акції #wbtwd. Сайт акції також заохочує знімати відео. По закінченню акцію ми виставимо фото учасників у нас на фейсбуці.

Зимовий велосипедом на роботу
Ще не відомо, яка буде погода 13 лютого, але виїжджаючи зимою на велосипеді ми повинні пам’ятати основні принципи їзди взимку:

 1. Якщо на велосипеді лиса гума – слід змінити її на гуму з протектором більшим за 2 мм. Колеса повинні бути злегка приспущені. Якщо є кошти, рекомендуємо придбати шиповану гуму;
 2. Опустіть сідло нижче – щоб ноги при заносі змогли зупинити падіння;
 3. Під час поїздки не робить різких рухів, так уникнете більшості падінь;
 4. Якщо велосипед обладнаний передачами рекомендуємо їздити на високій передачі, щоб уникнути пробуксовування заднього колеса і відповідно заносу;
 5. Слід також пам’ятати просте і дуже важливе правило:
  Не гальмувати: на поворотах, кризі, мокрих, нерівних поверхнях! Швидкість слід зменшувати до перешкоди, а не на ній.

Велосипедом взимку

Оскільки сайт Весесвітнього зимового дня “Велосипедом на роботу” на англійській мові, ми даємо короткі підказки як зареєструватись:

 1. Натиснути на кнопку “I’m in! Commit to ride
 2. Ввести місце знаходження: Львів  (можна українською); натиснути “next”
 3. Ввести адресу місця роботи/навчання (можна українською), нижче назву місця, де ви працюєте (бажано англійською); “next”
 4. Далі відповіді на питання: Чи Ви їздите цілий рік?, Скільки років ви вже їздите цілий рік? (написати кількість), Чи Ви робите надзусилля, щоб виїхати 13 лютого?, Чи є у Вас авто?, Скільки Вам років, Стать; “next”
 5. Потрібно відповісти, які фактори можуть повпливати на Вас, щоб Ви їздили частіше: Захищені велосмуги, Карта очищених від снігу шляхів, Краще прибирання вулиць, Підходящий велосипед, Жити ближче до роботи, Краще місце для паркування велосипеда, Якби мої діти їздили велосипедом або ходили пішки до школи, Якби велосипед краще сприймали в суспільстві, Якби в мене було більше часу, Нижчі обмеження швидкостей для авто.
  Яка основна причина, чому знайомі Вам люди не їздять велосипедом (ті ж варіанти); “next”
 6. Який раз Ви берете участь в акції?; Що Ви любите в велосипеді (бажано написати англійською, буде зображатись на карті); опційно можна залишити e-mail; ввести каптчу; Done. Ви берете участь в акції!

Місце проведення

Безіменне місце проведення
Львів,

Організатор

ЛАВ
Е-mail:
mail@velolviv.org
Сайт:
http://lav.org.ua/