XI львівський жіночий велопарад “Міфічна Полтва”

XI львівський жіночий велопарад “Міфічна Полтва”

🚴‍♀ Сьогодні учасниці жіночого велопараду “Міфічна Полтва” зробили щось неймовірне: оживили своїм креативом річку, яка вже понад сто років була закута під землею. Піратки, підводні міфічні істоти, капітанки, медузи, гондольєрки, акули та інші підводні мешканки наповнили Львів своїм чудовим настроєм і позитивом! Кожен костюм був унікальний, за що величезна подяка дівчатам, ви проявили максимум креативу!

🧜‍♀ Нагадаємо, що жіночий велопарад відбувається щороку і його мета – привернути увагу до жіночого велоруху в містах. Кожного разу обирається нова тема, наприклад минулого 2020 року це було “червоне і чорне”, рік до того – стиль 90-их, цього року темою стала Полтва та її мешканці.

❤ Львівська Асоціація Велосипедистів, як організатор даного заходу дякує кожній учасниці, яка доєдналася до параду і показала, що велосипедом користується багато львів’янок.

Дивимось як це було і знайомимось з учасницями:

📍 До речі, маршрут мав цьогоріч 11 кілометрів: Старт на вул. Університетській — вул. Січових Стрільців – вул. Гнатюка — пр. Свободи направо і навколо навколо статуї Матері Божої – пл. Різні — пр. Чорновола — вул. Варшавська — вул. Замарстинівська — вул. Мазепи — вул. Миколайчука — вул. Липинського — пр. Чорновола — пр. Свободи — вул. Беринди — фініш на пл. Ринок.