Як долучитись?

Вступай до наших ЛАВ!

Якщо ти з львів’ян, які віддають перевагу велосипедному транспорту і прагнуть надихати своїм прикладом інших, вступай до наших ЛАВ!

Чим ти можеш допомогти?

Якщо ти хочеш сприяти підвищенню велокультури серед роверистів Львова, можеш допомагати нам в організації різноманітних заходів та подій за напрямом «Велопромоція».

Якщо ти маєш ідеї щодо налаштування співпраці нашої організації з різними об’єднаннями або закладами, маєш досвід з отримання грантів – обирай в анкеті пункт «Зв’язки».

Якщо ти хочеш відстоювати права львівян на безперешкодне пересування велодоріжками, незапаркованими авто та брати участь в рейдах  – приєднуйся до «Громадського контролю».

Якщо ти орієнтуєшся у державних будівельних нормах або вмієш складати інформаційні запити до органів влади  – допоможи нам контролювати розбудову комфортної та безпечної  «Велоінфраструктури».

Якщо ти сповнений креативу, маєш пристрасть до малювання в графічних редакторах, створення інфографіки або знаєшся на модеруванні сайтів – обирай напрям  «Дизайн, IT».

Якщо ти хочеш писати або перекладати статті на велотему або сприяти взаємодії нашої організації зі ЗМІ – приєднуйся до напряму «Медіа».

Заповнюй анкету, і ми повідомимо тебе про необхідну допомогу :)

Контактний e-mail: info@lav.org.ua

Що дає членство в ЛАВ?

Членство у ГО “ЛАВ” набувається за умови внесення щорічних членських внесків, які будуть спрямовані на досягнення цілей організації: проведення заходів з популяризації велоруху та підвищення велокультури, розміщення соціальної реклами, забезпечення поточних потреб діяльності організації.
Напрямки використання коштів буде висвітлено у щорічному фінансовому звіті на нашому сайті.

Учасникам ЛАВ надається:
– Право активної участі в координації роботи ГО “ЛАВ”
– Право участі в щорічних Загальних Зборах ( переобрання складу Ради Асоціації)
– Участь в програмі лояльності від наших партнерів – Вам надається членська картка, за якою Ви отримаєте знижки у закладах з наліпкою ЛАВ*

* – Програма лояльності із більшістю закладів діє до травня 2016р. і може змінюватись.

 


Ти можеш оплатити членський внесок online

pay_btn