Про ЛАВ

ГО «Львівська Асоціація Велосипедистів» була створена 14 лютого 2015 року на базі громадської ініціативи «Асоціація велосипедистів Львова», започаткованої в жовтні 2010 року групою небайдужих до розвитку велоінфраструктури львів’ян.

Метою ГО «ЛАВ» є створення умов для використання велосипеду як різновиду міського транспорту.

Статус громадської організації робить ЛАВ потужним інструментом впливу громадськості на місцеву владу щодо створення належних умов для велосипедистів та провадити ефективніший контроль розбудови велосипедної інфраструктури у місті, отже забезпечувати реалізацію прав та інтересів велоспільноти Львова.

Місією «Львівської Асоціації Велосипедистів»  є об’єднання людей, які бажають жити у місті, яке є комфортним  і безпечним як для велосипедистів, так і для усіх учасників дорожнього руху, у якому насправді хочеться жити. Також ЛАВ є платформою для об’єднання та координації різноманітних ініціатив, які відстоюють інтереси велосипедистів, для обміну ідеями і втіленням їх у реальність. Адже, як громадська організація, ЛАВ має можливість залучення грантових і спонсорських коштів для реалізації різноманітних велоініціатив.

Ми є відкритими до будь-якої співпраці, спрямованої на популяризацію велоруху та підвищення велокультури, участь громадськості у формуванні екологічної, містобудівної та транспортної політики задля комфортного та безпечного пересування велосипедом по місту.

Ми потребуємо вашої активної підтримки та участі! Вступайте до наших ЛАВ!

Зверніть увагу! Всі матеріали, що розміщені на сторінках сайту, можуть бути використані лише з указанням авторства та за наявності відкритого для індексації гіпертекстового посилання на джерело. Логотип ГО «Львівська Асоціація Велосипедистів» може бути використаний на сайтах партнерів та на сайтах проектів Wikimedia.