Вперше у Львові відбудеться міжнародна веловиставка

Вперше у Львові відбудеться міжнародна веловиставка

Вже зовсім скоро, а саме 27 вересня у Львові стартує довгоочікувана велоподія Lviv Bike Expo. Відтак, запрошуємо провести  час у колі велофанатів та компаній, які допомагають зробити велоспорт стилем нашого життя. Це musthave для всіх, хто:

–    їздить на велосипедах;

–    мріє освоїти цей трендовий спосіб пересування;

–    шукає велотранспорт для себе, своєї дитини чи навіть для батьків;

–    організовує велотури та велоподії;

–    є організаторами та учасниками велоспільнот;

–    постачає велотовари та послуги.

Основна ідея заходу полягає у популяризації велосипеду як засобу пересування, об’єднання велоспільнот міста,  професіоналів та любителів у спільний і корисний нетворкінг. Крім цього, Lviv Bike Expo виступає платформою В2В зустрічей для компаній-виробників чи дистриб’юторів велосипедних брендів, майданчиком презентацій останніх велоновинок і місцем велозабав для велошанувальників;

На Lviv Bike Expo будуть представлені: велосипеди українських та світових брендів; вітчизняні електровелосипеди, велокомпоненти та аксесуари, функціональні рішення для більшості проблем, з якими ви можете зіткнутися під час облаштування вашого гаража; новий український бренд молодіжного одягу та аксесуарів.

Під час Lviv Bike Expo будуть відбуватися різноманітні велорозваги, зокрема: осінній велозаїзд, перегони на тандемах, велозабави для дітей, конкурси з безпечного водіння велосипеда. Також, можна буде дізнатися як полагодити велосипед в домашніх умовах  у веломайстерні «Домашній веломеханік».

Приходьте, буде цікаво і корисно!!!

Дата: 27 -29 вересня

Назва: Lviv Bike Expo Forum

Місце: ВЦ Південний-ЕКСПО, вул. Щирецька, 36

 

Слідкуйте за новинами та детальною програмою:

https://www.facebook.com/lvivbikeexpo/

http://bikelviv.com.ua/