Brooks

Brooks

– 10% на асортимент


BROOKS England – неперевершені велоаксесуари для душі

Компанія Brooks England випускає сидіння з 1866 року і є найстарішим діючим виробником велоаксесуарів. Традиційне виробництво і секрети роботи зі шкірою передаються нашими майстрами із покоління в покоління. Ми досі використовуємо традиційні верстати, деякі з них працюють з 1940-50-х років.

Сьогодні продукція Brooks England актуальна, як ніколи. Комфортні велосидіння із натуральної шкіри – це єдина альтернатива синтетичним сідлам, які заповнили веломагазини. Також в асортименті компанії є гріпси зі шкіри та алюмінію, шкіряні обмотки керма для шосейних велосипедів, велосумки та інші аксесуари.

Секрет популярності сідел Брукс криється в натуральній шкірі високої якості, яку з особливою ретельність добирають наші майстри. На відміну від синтетичних матеріалів, шкіра здатна змінювати свої властивості – після обкатки сидіння адаптується до анатомічних особливостей власника. Тому часто можна почути, що сидіння Брукс «наче рідне».

Іще одна перевага сідел Brooks – їх надзвичайна витривалість. За умови правильного догляду натуральна шкіра служитиме дуже довго, а шасі та інші елементи сідла зроблені із високоякісних компонентів на заводі у Англії.

У Брукс ми віримо в те, що речі повинні бути якісними і служити якомого довше. Тому будь-яку деталь сидіння за необхідності можна замінити, незалежно від того, як давно була зроблена покупка.

м. Львів, вул. Кн. Ольги, 114.