На Kickstarter презентували простий навігатор для велосипеда

На Kickstarter презентували простий навігатор для велосипеда

На платформі для краудфандінга Kickstarter розпочато збір коштів на простий навігатор для велосипеда SmartHalo, який вказує напрямок таким чином, аби велосипедист не відволікався від дороги.

Пристрій за допомогою спеціальних кріплень встановлюється на кермо велосипеда. Він з’єднується зі смартфоном за допомогою Bluetooth і спеціального додатку. Перед поїздкою велосипедисту необхідно ввести адресу, а додаток сам прокладе оптимальний маршрут, потім телефон можна сховати.

Протягом поїздки пристрій за допомогою різних кольорових сигналів сповіщає велосипедиста про майбутні повороти. До того ж, стежити за маршрутом додаток починає тільки тоді, коли велосипедист знаходиться за кермом, тому нема необхідності натискати на «старт». Крім цього, SmartHalo нагадуватиме велосипедисту про те, де саме він залишив свій транспортний засіб, може використовуватися як фара вночі та може повідомити власнику про спробу викрадення велосипеда.

Акумулятора пристрою буде достатньо для тритижневої роботи. Додатки для SmartHalo вийдуть для смартфонів на базі Android та iOS.

Розробники навігатора планують зібрати 67 000 канадських доларів. Уже зібрано більше 81808 доларів.