У Франківському районі Львова підрядник завершив асфальтування нової ділянки велосипедної мережі вздовж вулиці Володимира Великого. Відрізок пролягає між вулицями Янева та Стрийська.

Перехрестя з вул. Янева, біля заправки
Згідно з проектом, розробленим ЛКП Інститут просторового розвитку, формою облаштування обрано суміжні пішохідна та велосипедна доріжки. Ширина зони для роверистів становить 2,5 м, вона призначена для руху в обидві сторони.

Заїзд на заправку
Фізичного розмежування пішохідна та велосипеді зони не мають, за виключенням відгалудження трасування неподалік зупинки “Автобусний завод”.

Межа між доріжками
На всіх бічних заїздах нове покриття ділянки веломережі переривається, а поверхня понижується до рівня автомобільної, у тому числі в місці, де рух транспортних засобів обмежений і встановлені ворота.

Пониження на виїзді з прилеглої території

Велосипедист перетинає пониження на заїзді
У ході робіт платформу зупинки разом з павільйоном було перенесено ближче до дороги, а також перенесено бортовий камінь далі від лінії дерев, що дозволило виділити площу під будівництво велосипедної доріжки.

Велосипедна доріжка відгалуджується від хідника

Трасування навколо зупинки
На перехресті зі Стрийською трасування огинає підземний перехід, асфальтове покриття закінчується на тротуарі. Загальна довжина нового відрізку веломережі становить понад 500 м.
Зазначимо, що з технологічних причин дорожню розмітку зазвичай не наносять на свіжий асфальт. Впровадження схеми організації дорожнього руху включно зі знаками очікується на фінальній стадії проекту після завершення всіх будівельних робіт.

Проїзд біля видавництва Вільна Україна
Нагадаємо, що Велопрограмою 2033 заплановано облаштування велосипедної інфраструктури на вул. Стрийській від перехрестя з вул. Героїв Майдану до перехрестя з вул. Науковою, де замовником робіт має виступати ЛКП Львівавтодор.

Вулиця Стрийська. Кінець нового відрізку