Прогулянка в ТРЦ “Forum Lviv”

Прогулянка в ТРЦ “Forum Lviv”

Ми не могли пропустити таку подію, як відкриття одного з найбільших торговельних центрів в історичному ареалі міста лева, тому пішли на розвідку: чи зручно буде велосипедистам там зупинятися.

Побачили отаку велопарковку. Ніби й симпатична, проте вона лише ОДНА на весь ТРЦ і встановлена лише біля одного входу, хоча загалом їх три, і тому велостійки потрібні біля кожного входу.

DSC_7474

Ми пропонували зробити щось на зразок таких велопарковок:

197996_original

covered-bike-racks

Проте до нас вирішили не прислухатися.

Мощення тротуарів теж викликало деякий подив. За проектом, велодоріжка межує з тротуаром, виділяючись червоним кольором, проте чомусь забудовник вирішив, що такого вузького тротуару вистачить для людей. На фото видно, що залишається багато місця під газон, який ризикує бути витоптаним через брак місця. І в тому місці буде постійний конфлікт велосипедистів та пішоходів, нажаль.

DSC_7476

DSC_7475

На візуалізації якось все інакше виглядає:

vizualizaciya_proektu

 

Всередині приємно здивувало те, що деякі магазини знають, яким модним та стильним може бути велосипед. Нехай навіть в оформленні)

DSC_7488

DSC_7490

DSC_7496

DSC_7494

DSC_7498

 

Ми щиро сподіваємось, що адміністрація ТРЦ “Forum Lviv” зробить деякі висновки на користь здорового глузду та наших любих роверистів! :)

Ми вас ЛАВ!