Трохи про нас: наша креативна виконавча директорка

Трохи про нас: наша креативна виконавча директорка

Знайомтесь, наша виконавча директорка, організаторка п’яти Всельвівських жіночих велопарадів – Анастасія Судковська. Сповнена ентузіазму, креативу, Анастасія –  авторка наших найатмосферніших ініціатив.

Анастасія радо надихає початківців своїми порадами та прикладами з власного 5-річного досвіду пересування велосипедом по місту під час майстер-класів. Вона уважно слідкує за інфраструктурними проектами та нововведеннями, намагається вплинути на їх комфорт та безпеку для велосипедистів, адже має досвід пересування велодоріжками європейських міст на своєму фолді.

Через її плідну комунікацію з веломагазинами та затишними кав’ярнями міста наші учасники мають можливість отримати знижки у дружніх до велосипедистів закладах.

Завдяки її невичерпному креативу у ЛАВ з’явилися власні футболки, а кожна акція стає по-домашньому затишнішою та особливою завдяки предметам з її власного інтер’єру, хенд-мейд  гірлянді з різнобарвних сердечок, тегам з лого ЛАВ, еко-табличкам на акції Велосипедом на роботу, смачним солодощам. Анастасія наповнює вашу стрічку новин на Facebook незвичними новинами з галузі велотранспорту та веде рубрику з історії велосипедних змагань на нашому сайті.

Щороку на початку червня Анастасія вдало спростовує стереотипи про жінок на велосипедах під час тематичних Жіночих велопарадів. Цей захід утверджує можливість збереження жіночності під час пересування велосипедом по місту.

Завдяки небайдужості та ініціативності Анастасії ГО ЛАВ радує вас новими цікавими заходами, позиціями партнерської програми та стильною продукцією з символікою Асоціації.

Бажаємо не втрачати джерел натхнення та не зневірюватись у можливостях співпраці із міською владою, і завжди розраховувати на допомогу з боку членів Асоціації!