Міська рада Ванкувера проголосувала за знесення віадуків

Міська рада Ванкувера проголосувала за знесення віадуків

viaducts-facebook-banner

Депутати міста Ванкувер (Канада) проголосували 5 до 4 про ліквідацію Джорджівського і Дансмірського віадуків, які з’єднують центр з північними районами міста.

«Це містобудівна можливість, яка випадає раз на покоління» – сказав мер Грегорі Робертсон у письмовій заяві.

«Ще не було такого рішення у Ванкувері, яке б так скурпельозно вивчали і обговорювали, ніж ліквідовувати віадуки чи ні. І після чотирьох років вагань, нарешті прийшов час рухатись далі.»

Голосування в понеділок ввечері означає, що міські чиновники почнуть розробку детального плану і земельні торги та через 18 місяців прозвітують раді про хід справи.

viaducts-984x500

План ліквідації віадуків передбачає збільшення площі центрального парку. Він також включає побудову двох міських кварталів з соціальним і дорожчим житлом.

Депутати прийняли рішення після заслуховування десятків доповідачів з цього питання впродовж декількох днів. Багато з них були стурбовані, як ліквідація віадуків вплине на транспортну ситуацію в місті.

Ті, хто скористались ситуацією з Котонвудським громадським садом, були серед стурбованих. Ліквідація віадуків може вплинути на простір, згідно з доповіддю, на місці віадуків можна збудувати нову дорогу.

На попередній зустрічі Браян Джексон, директор департаменту планування і розвитку, сказав, що це критичний час ліквідовувати віадуки, тому що розвиток навколишніх земель, зробить пропозицію лише дорожчою.

Він також сказав, що ліквідація віадуків дозволить місту створити кращу мережу доріг, яка з’єднає такі райони як Китайський квартал і Страхона з центом і рештою Фолс Крік.

vancouver-viaduct-removalВ червні 2013р. міська рада Ванкувера анонімно проголосувала за вивчення наслідків ліквідації віадуків. З того часу, міська адміністрація проводило вивчення наслідків на транспортну ситуацію і громадські обговорення, щоб зрозуміти, які будуть наслідки для міста від ліквідації віадуків.

Віадуки збудували в 1971 році як часину великої автостради через північний Ванкувер. Але від цього плану відмовились після протестів громадян.

За словами міста, ними відбувається 6% переміщень з і в центральну частину міста.

Оригінал статті: http://www.cbc.ca/news/canada/british-columbia/vancouver-viaducts-vote-remove-1.3291781