823 велосипедисти виїхало на Велодень у Львові

823 велосипедисти виїхало на Велодень у Львові

30 травня у Львові відбувся Всеукраїнський Велодень 2015 – це найбільша велосипедна подія у році, яка традиційно збирає найбільшу кількість велосипедистів. Дана акція проводиться на підтримку велосипеда як повноцінного транспорту для міста. Учасники акції, незалежно від віку та статі, виступають за створення належних, комфортних та безпечних умов для їзди велосипедом в місті.

На відміну від минулорічного Велодня, коли падав дощ і приїхало 170 учасників, цьогоріч погода видалась сонячною і теплою. Традиційно Велодень розпочинається масовим велопробігом по місту. Учасники збираються з 10 ранку біля Оперного театру та стартують об 11.00. Маршрут пробігу залишається незмінним з 2008 року.  Маршрут має протяжність 22 км. та долається за 2 години. Лише цього року прийшлося його відкоригувати через події та ремонтні роботи, що відбувались у місті. Це створило певні незручності для учасників пробігу, але загальний позитивний настрій їх знівелював.

Велодень Львів 2015

Велодень Львів 2015

Київстар
дарт вейдер, миргородська Підрахунок на середині маршруту, на вулиці Козельницькій показав число 823 велосипедиста. То ж можна припустити, що на старті було ще більше учасників.  В колоні можна було побачити все розмаїття велоруху у Львові, велосипеди різних видів та осіб усіх вікових вікових категорій. Колону супроводжували два автомобілі ДАІ, а безпечний рух колони забезпечувала Мотодопомога та Велопатруль-Львів. За що їм велика подяка!

Велодень Львів 2015

DSC_0173

Цьогоріч Велодень у Львові не обмежився велопробігом, а продовжився Велопікніком у Парку Культури. Де велосипедисти могли відпочити на газоні парку, скуштувати смачні страви, які спеціально до Велопікніка готувало кафе Central Park тераса. Розваги організувала Студентська рада Львова. Приємну музичку атмосферу створювали діджеї dj Софія Росса, dj Biganski та dj Skyhook

Велодень Львів 2015

Велодень Львів 2015

А завершився Велодень допрем’єрним показом фільму “Вело про Авто” відомого шведського документаліста Фредеріка Ґерттена у Львівському кіноцентрі. Цей фільм, який вийшов у прокат на весні цього року уже встиг наробити шуму у світі. І його уже називають найбільшим велосипедним фільмом десятиліття. Фільм дуже нам сподобався і він справді заслуговує особливої уваги до себе. Надіємося, що його будуть показувати у кінотеатрах Львова. Показ фільму став можливим завдяки компанії “Київстар”!
Для тих, хто не зміг побачити фільм “Вело проти Авто” на Велодні буде ще одна можливість переглянути його 18 червня на Майстерні міста на пл. Теодора.

Дякуємо партнерам – компанії “Київстар” за покриття витрат на проведення свята для усіх велосипедистів Львова.

Та бренду “Миргородська – Лагідна” за забезпечення водою учасників велопробігу.

ks_jpg