Велопікнік на Медової Печери від ЛАВ

Велопікнік на Медової Печери від ЛАВ

Велопікнік з ЛАВ відбувся! Понад 30 велосипедистів з усього Львова разом проїхали з центру міста до Медової Печери, де й отаборились для спільного проведення часу.

Нашими учасниками були велосипедисти від 10 до 55+ років. Крута велоколона привернула увагу всього міста! Ми не припинимо нагадувати про наше існування на вулицях Львова. На Медовій Печері нас чекав смачний пікнік та приємні розмови про велоінфраструктуру міста, плани та задуми ЛАВ, анонс майбутніх велотусовок.

Приємним завершенням велопікніка був розіграш корисних велоподарунків від нашого партнера – інтернет-магазину Велодім.Київ. Задоволені власники новеньких фляг, фляготримача, велосипедного світла, світловідбиваючих стрічок та головних уборів тепер можуть не турбуватись про додаткові велоаксесуари.

Щиро дякуємо кожному, хто довірився нам, підтримав нас своєю присутністю, наповнив наш пікнік жартами, сміхом та позитивним настроєм! Окрема подяка за вкладену в пікнік душу Oleksandra Provozin, Liudmyla Manziak, Людмила Руднікович, та Darusya Trach