Як організувати Європейський тиждень мобільності в своєму місті?

Як організувати Європейський тиждень мобільності в своєму місті?

Європейський тиждень мобільності (ЄТМ) відбувається щороку з 16 по 22 вересня, щоб заохотити європейські міста впроваджувати та пропагувати сталий («зелений») транспорт. Цьогорічна кампанія пройде зі змінами: ініціативи «Європейський тиждень мобільності» та «Зробіть правильний мікс» об’єднують зусилля, щоб разом ще краще сприяти розвитку сталої міської мобільності!

Об’єднана під назвою «Зробіть правильний мікс», ініціатива візьме все найкраще з обох кампаній, стане привабливішою, розширить сферу своєї діяльності та стане ще доступнішою для всіх, хто хоче взяти в ній участь.

Європейський тиждень мобільності стане головною складовою кампанії «Зробіть правильний мікс».

З часу заснування Європейського тижня мобільності у 2002 році, його впливовість постійно зростає як у Європі, так і за її межами. У 2014 році у кампанії взяли участь понад 2000 міст із 44 країн. Більше половини з них втілили у життя постійні проекти, загальна кількість яких становить 8543. Вони стосуються переважно керування мобільністю та підтримки велосипедної та пішохідної інфраструктури.

Кульмінацією ЄТМ є «День без автомобіля», під час якого міста-учасники виділяють одну або декілька зон виключно для пішоходів, велосипедистів та громадського транспорту.

Цього року Львів знову приєднається до Європейського тижня мобільності. І Львівська асоціація велосипедистів виступатиме в ролі співорганізатора. Незабаром ми виставимо програму тижня. То ж закликаємо приєднуватись до участі, ми відкриті до ваших пропозицій та ідей.

Кожен Європейський тиждень мобільності зосереджується на конкретній темі, пов’язаній зі сталою мобільністю. Цьогорічна тема – мультимодальність – закликає людей задуматись над різноманіттям доступних способів пересування та обрати найоптимальніший.

Мета «Тематичних настанов» – забезпечити національних та місцевих координаторів Європейського тижня мобільності базовою інформацією про цьогорічну тему та надихнути їх до створення відповідних заходів. Ці настанови також допоможуть учасникам організувати події таким чином, щоб вони відповідали критеріям премії Європейського тижня мобільності.

Тематичні настанови 2015, Європейського тижня мобільності from Mobility_Lviv

Завантажити посібник Тематичні настанови 2015