Зі SmrtGrips, Ваше кермо підкаже, де повертати

Зі SmrtGrips, Ваше кермо підкаже, де повертати

Компанія Indiegogo розробила перші у світі вібруючі велосипедні ручки Smrtgrips.
Відтепер Ви зможете подорожувати на велосипеді новим містом і не боятись заблукати: вводите конкретну адресу в додаток для смартфона і прямуєте туди.  без необхідності зупинки кожні п’ять хвилин, щоб перевіряти напрям за картою.

Зі SmrtGrips рукоятки керма будуть вібрувати, щоб проінформувати вас про необхідний поворот, завдяки чому вашу увагу буде зосереджено на дорозі.

SmrtGrips приєднуються до керма вашого велосипеда, і синхронізуються з додатком для телефону на базі Android або iOS.

Завдяки  мобільному додатку ви зможете відстежувати місцезнаходження велосипеда за допомогою Bluetooth, який також сповіщує інших користувачів в мережі, якщо ваш велосипед буде вкрадений. Але самі SmrtGrips можуть стати предметом зазіхань велокрадіїв, адже легкість їх від’єднання від керма не досліджена.

Підзарядка пристрою здійснюється за допомогою USB. Заряду акумулятора вистачає на 3 місяці, тому в разі якщо велокрадій не не розпізнае у велосипедних ручках високотехнологічний девайс, можна розраховувати на своєчасне знаходження велосипеда.

Вартість SmrtGrips за передзамовленням (з 11 січня до 12 березня цього року) складатиме $ 59. У подальшому пристрій буде мати роздрібну ціну $ 119.