Звітні Загальні збори Асоціації

Звітні Загальні збори Асоціації

Сьогодні, 7 лютого, у приміщенні Медіатеки відбулись Загальні збори ГО “Львівська асоціація велосипедистів”, під час яких члени Асоціації мали нагоду заслухати звіт проведених у 2015 році заходів від заснування Громадської організації до різнобарвного спектру велосипедних заходів.

IMG_0183

Орест Олеськів розповів про комплекс минулорічних заходів, присвячених популяризації велосипедного транспорту серед мешканців міста: щосезонні акції Велосипедом на роботу, майстер-класи в рамках “Майстерні міста”, лекторій під час Європейського тижня мобільності-2015, навчання  їзди на велосипеді.

Оксана Авраменко поділилася досвідом участі в спільних з ДАІ навчаннях школярів основам велосипедних ПДР та прозвітувала за результатами проведеної кампанії звернень до закладів та установ міста щодо облаштування та переоблаштування велопарковок, проаналізувала досвід комунікації з районними адміністраціями з приводу покращення якості інфраструктури, висвітлила результати долучення організації до Національної кампанії на місцеві вибори “Я за вело”.

Анастасія Судковська окреслила досвід участі у фестивалі “Велопарк”, проведення Жіночого велопараду та перебування представників організації на “Велофорумі-2015” у Кривому Розі. Анастасія наголосила на тенденції позитивних відповідей на звернення організації органів місцевої влади щодо усунення недоліків велосипедної інфраструктури.

Загальні збори #ЛАВ #lvivassociationofcyclists

Загальні збори #ЛАВ #lvivassociationofcyclists

Руслан Стражник розповів про налагодження Асоціацією контактів  з українськими та закордонними велоспільнотами. Зокрема, з дружніми велосипедними осередками Маріуполя, Любліна та активістом з Чехії.

IMG_0199

IMG_0193

Загальні збори є основним органом управління Асоціації, за рішенням якого провадиться обрання та переобрання основного складу Ради Асоціації.

За результатами проведеного голосування, Авраменко Оксані  було продовжено термін перебування на посаді голови Асоціації за відсутності інших кандидатур.

Опікування напрямом “Контроль велоінфраструктури”, за рішенням учасників зборів,  було покладено на  Ореста Олеськіва.

Напрям “Зовнішні зв’язки” очолив Руслан Стражник.

#ЛАВ #lvivassociationofcyclists

#ЛАВ #lvivassociationofcyclists

Учасники ЛАВ, присутні на зборах, висловили активну підтримку членам Ради Асоціації щодо участі в організації цьогорічних заходів з популяризації велотранспорту. Зокрема, Тарас Гакавчин допоміг із проведенням SWOT-аналізу, за результатами якого організація зможе вибудувати план ефективних заходів на 2016 р.

IMG_0208

На додаток до насиченого звіту, учасники мали можливість придбати стильні футболки, аби підтримати діяльність організації*.

IMG_0205-Exposure

*Надходження та порядок використання коштів ГО “ЛАВ” висвітлено у Фінансовий звіт-2015.