Зимовий Велодень у Івано-Франківську

Зимовий Велодень у Івано-Франківську

24 січня наша команда відвідала Зимовий Велодень у Івано-Франківську, організований місцевим рухом “Тепле місто” та членом ради АВК – Віктором Загребою.

Після ознайомчої прогулянки містом, під час якої ми бачили з десяток велосипедистів різного віку, проте виключно чоловічої статі і на гірських велосипедах, ми вирушили до площі Ринок, де розпочалася Велошкола.

Після загального інструктажу 5 колон велосипедистів почергово вирушили від Ратуші за маршрутом: площа Ринок – вул.Галицька – вул.Василіянок – вул.Гаркуші – вул.Лепкого – вул.Незалежності – вул. Грушевського.

Під час велофоруму  у громадському ресторані “Urban Space 100” активісти презентували плани співпраці з місцевою владою щодо розбудови велоінфраструктури, зокрема будівництва велосмуги на Набережній ім. Василя Стефаника, під контролем ініціативної групи на чолі з Віктором Загребою, та встановлення велопарковок біля корпусів медінстиуту, зініційоване представником студентства – Андрієм Глущуком.


Юрій Ільків представив карту веломаршрутів довкола Івано-Франківська, доступну для пристроїв на базі Android.
Сашко Дем’янчук висвітлив концепцію розвитку велоінфраструктури Коломиї. Юрій Літвішко розкрив перспективи подальшого розвитку системи безкоштовного велопрокату в Івано-Франківську, започаткованої у 2014 році.
Ми мали можливість анонсувати створення нашої громадської організації: Орест Олеськів розказав про нагальну необхідність об’єднання велоактивістів Львова у Асоціацію задля більш дієвого впливу та контролю місцевої влади щодо створення комфортної та безпечної велоінфраструктури.

Львівська мистецька фундація Wiz-Art у рамках кінопоказу на велотематику “Rover Film Festival” запропонувала до перегляду українську короткометражну велострічку  “Перша співбесіда”.